راه حل ما برای کارخانه شما، کیفیت است.
 • بهترین تامین کننده صنعتی

  در جهان و خاورمیانه

 • دارای گواهینامه

  ایزو 9001:2019

 • دارای مجوز از وزارت

  صنعت، معدن و تجارت

 • بهترین تامین کننده صنعتی

  در جهان و خاورمیانه

 • دارای گواهینامه

  ایزو 9001:2019

 • دارای مجوز از وزارت

  صنعت، معدن و تجارت

دستگاه های پرس هیدرولیک

دستگاه های پرس هیدرولیک

دستگاه های پرس هیدرولیک

انواع دستگاه های پرس هیدرولیک مانند پرس های هیدرولیک دستی اهرمی، پرس های ایجاد لمینت، پرس های C فریم، پرس های H فریم، پرس های بادی، پرس های پاور و پرس های مونتاژ می باشند که هر یک که مناسب برای اهداف خاصی است. در تمام پرس های هیدرولیک از برخی از انواع مایعات برای تولید فشار مورد نیاز برای حرکت دینامیکی استفاده می کنند.

سه دلیل عمده برای استفاده از پرس های هیدرولیک به عنوان رایج ترین مدل وجود دارد. اول اینکه طراحی آن ها به گونه ای است که باعث می شود بیشترین بازدهی را داشته باشند. دوم اینکه این پرس ها بسیار قابل اعتماد و در تولید بسیار پرکاربرد هستند. و دلیل سوم این است که نیروی قابل دسترسی در آن ها در پرس های مکانیکی و پنوماتیکی قابل دسترسی نیست. از رایج ترین مواد برای ساخت یک پرس هیدرولیک فولاد ضد زنگ است که آن ها را بسیار بادوام می سازد .

پرس های هیدرولیک ، تجهیزات سنگین همه کاره هستند چرا که در هر دو شکل تک ایستگاهه و چند ایستگاهه عرضه می شوند. پرس تک ایستگاهه دارای مجموعه ای از وسایل داخل میز است و واحدهای چند ایستگاهه می توانند چندین عملیات را اداره کنند.

یک پرس هیدرولیک شامل اجزاء اصلی مورد استفاده در یک سیستم هیدرولیک به مانند: سیلندر، پیستون ها، لوله های هیدرولیک و… می باشد. کارکرد پرس و سیستم هیدرولیک نیز خیلی به هم شبیه هستند. این سیستم از دو سیلندر شامل سیلندر اصلی و سیلندری کوچکتر به نام اسلیو سیلندر تشکیل شده است که تغذیه ی سیستم از سیلندر کوچکتر انجام می شود. پیستون این سیلندر فشرده می شود و روغن فشرده شده از طریق یک لوله به سیلندر بزرگتر جریان پیدا می کند نیروی اعمالی بر روی پیستون سیلندر پیستون بزرگتر، سیال را به سیلندر کوچکتر برمی گرداند. نیروی اعمالی بر سیلندر کوچک باعث ایجاد نیروی بزرگتری در خروجی سیلندر بزرگ می شود.

پرس هیدرولیک بیشتر برای اهداف صنعتی ای که به فشار بالایی جهت پرس فلزات و تبدیل آنها به ورق های نازک نیازمند است مانند پرس ماشینهای فرسوده، تولید پودر کاکائوی بدون چربی، ساخت وسایلی مانند شمشیر مورد استفاده قرار می گیرد. یک پرس صنعتی از صفحاتی بعنوان واسطه جهت کمک به صفحات اصلی پرس برای له کردن یا پانچ قطعات استفاده می کند. گروه بازرگانی ایلیا وارد کننده انواع با کیفیت دستگاه های پرس هیدرلیک می باشد. برای مشاهده دستگاه ها اینجا کلیک کنید.

.کپی رایت 2019. کلیه حقوق برای گروه بازرگانی ایلیا محفوظ است ©