راه حل ما برای کارخانه شما، کیفیت است.
 • بهترین تامین کننده صنعتی

  در جهان و خاورمیانه

 • دارای گواهینامه

  ایزو 9001:2019

 • دارای مجوز از وزارت

  صنعت، معدن و تجارت

 • بهترین تامین کننده صنعتی

  در جهان و خاورمیانه

 • دارای گواهینامه

  ایزو 9001:2019

 • دارای مجوز از وزارت

  صنعت، معدن و تجارت

دستگاه های پلی استایرن

دستگاه های پلی استایرن

دستگاه های پلی استایرن

دستگاه های پلی استایرن برای ساخت مواد پليمري يونوليت يا پلاستوفوم با دانه بندي هاي ريز و درشت و با وزن حجمي گوناگون بصورت گرانول، ورق و بلوك در اندازه ها و ضخامت هاي گوناگون برای صنایع مختلف استفاده می شوند. فوم پلي استايرن يکي از فراورده هاي صنايع پتروشيمي بوده و شکل ظاهري آن از بلور هاي ريز تشکيل شده است که در مجاورت فشار و بخار منبسط مي گردد به علت ساختار سلولي بسته در بلوک هاي پلي استايرن يونوليت مقاومت خوبي در مقابل آب داشته و نيز در مقابل فساد پذيري و رشد باکتري از خود محافظت مي نمايد.

بلوک هاي سقفي پلي استايرن امروزه در صنعت ساختمان به طور گسترده مورد استفاده قرار مي گيرد. اين بلوک ها به دليل کاستن بار مرده سقف به ميزان 200 کيلوگرم در متر مربع پايداري سازه را در برابر زلزله بالا برده و همچنين به عنوان عايق صدا- گرما- سرما و رطوبت در ساختمان باعث جلوگيري از هدر رفتن انرژي مي گردد. بلوك هاي يونوليتي پلي استايرن در دو نوع «قابل اشتعال» و «غير قابل اشتعال» مدتي است كه براي ساختمان سازي در کشور و در آپارتمان هاي بلند به دليل سبكي و كم هزينه بودن مورد استقبال انبوه سازان قرار گرفته است.

توليد فوم پلي استايرن منبسط شده شامل سه مرحله است. در مرحله اول، دانه هاي پلي استايرن حاوي عامل پف زا وارد يك تانك عمودي مجهز به همزن و ورودي بخار مي شود. اين مرحله را پيش انبساط (Pre-expansion) مي نامند و در اين مرحله است كه دانسيته نهايي فوم تعيين مي شود. دانه هاي منبسط شده در اين مرحله اصطلاحاً، پوف اوليه (Prepuff) ناميده مي شوند كه حجمشان تا 40 برابر قبل از انبساط افزايش يافته است.

اين دانه ها در اين مرحله تا چندين ساعت در ظروف در باز نگهداشته مي شوند تا خلاء ايجاد شده در داخل دانه ها با اتمسفر به تعادل برسد. بعد از مرحله ثبات فشار، دانه هاي پف شده اوليه به داخل يك قالب بسته ريخته مي شود و مجددا تحت حرارت بخار قرار مي گيرد. در اين مرحله، دانه هاي پف شده اوليه در يكديگر نفوذ كرده و قطعه يكپارچه اي كه به شكل قالب است را ايجاد مي كند. گروه بازرگانی ایلیا وارد کننده انواع با کیفیت دستگاه های اختلاط، تزریق و قالب گیری پلی استایرن انبساطی می باشد. برای مشاهده دستگاه ها اینجا کلیک کنید.

.کپی رایت 2019. کلیه حقوق برای گروه بازرگانی ایلیا محفوظ است ©