راه حل ما برای کارخانه شما، کیفیت است.
 • بهترین تامین کننده صنعتی

  در جهان و خاورمیانه

 • دارای گواهینامه

  ایزو 9001:2019

 • دارای مجوز از وزارت

  صنعت، معدن و تجارت

 • بهترین تامین کننده صنعتی

  در جهان و خاورمیانه

 • دارای گواهینامه

  ایزو 9001:2019

 • دارای مجوز از وزارت

  صنعت، معدن و تجارت

دستگاه های برش فوم

دستگاه های برش فوم

دستگاه های برش فوم

دستگاه های برش فوم سخت و نرم، افقی و عمودی، سیم داغ، تیغه ارتعاشی و تیغه دوار در اندازه ها و کاربرد های متفاوت و با کیفیت، سرعت و بازده های کاری بالا دارای میز ثابت و متحرک برای زمینه های کاری صنایع مختلف ساخته می شوند. با استفاده از این دستگاه های برش بسته به نوع کاربرد می توان جهت برش دو بعدی و سه بعدی انواع متریال های فومی و پلاستیکی برای ساخت محصولاتی مانند عناصر و تزئینات دکوراسیون ساختمانی، اسفنج مبلمان و صندلی خودرو، ایجاد اشکال و علائم فومی، آرم، حروف، بلوک استفاده کرد.

دستگاه فرز سی ان سی وسیله ای است که توسط نوک فرز که ابزاری مانند مته است که در دور های بالا با دوران سریع از روی مواد مختلف لایه برداری می کند؛ بر روی مواد مختلف کار می کند. از دستگاه فرز CNC بر روی مواد دیگر مانند شیشه و انواع پلاستیک و چوب نیز استفاده می شود و در صنایع مختلفی مانند منبت کاری، برش و حکاکی سنگ، تولید مصنوعات چوبی مانند کابینت، درب، میز، پایه مبل و …کاربرد دارد.

هر دستگاه سی ان سی با توجه به نوع طراحی و محل استفاده و تعداد سروو موتور ها می تواند در دو یا چند جهت برنامه ریزی شده حرکت کند که به آنها محور می گویند. محور می تواند خطی یا گردشی باشد،هرچه تعداد محورها بیشتر باشند، کار با دستگاه پیچیده تر و برنامه ریزی برای آن مشکل تر است اما کیفیت قطعه تراشیده به وسیله آن بالاتر می باشد. گروه بازرگانی ایلیا وارد کننده انواع با کیفیت دستگاه های برش فوم و پلاستیک می باشد. برای مشاهده دستگاه ها اینجا کلیک کنید.

.کپی رایت 2019. کلیه حقوق برای گروه بازرگانی ایلیا محفوظ است ©