راه حل ما برای کارخانه شما، کیفیت است.
 • بهترین تامین کننده صنعتی

  در جهان و خاورمیانه

 • دارای گواهینامه

  ایزو 9001:2019

 • دارای مجوز از وزارت

  صنعت، معدن و تجارت

 • بهترین تامین کننده صنعتی

  در جهان و خاورمیانه

 • دارای گواهینامه

  ایزو 9001:2019

 • دارای مجوز از وزارت

  صنعت، معدن و تجارت

تفنگ های تزریق فوم

انواع با کیفیت تفنگ های تزریق فوم شامل تفنگ های مکانیکی، تفنگ های بادی، تفنگ های دوجزئی می باشند. این تفنگ ها برای عایقکاری و پوشش سطوح و درزها با فوم پلی اورتان با نحوه کار تمیز، راحت و دقیق برای کاربران قابل استفاده هستند. این دستگاه ممکن است کاربرد های دیگری نیز داشته باشد. به هر حال، اصلی ترین کار این وسیله این است که عایق فوم را به راحتی در سراسر سطح مورد نظر به صورت یکنواخت اسپری کند. مواد درست قبل از اسپری شدن در داخل دستگاه در داخل تفنگ مخلوط می شوند. پیمانکار با کشیدن یک ماشه به راحتی مواد را در سطح اسپری می کند.

در تفنگ مکانیکی که ساده ترین و رایج ترین نوع تفنگ تزریق فوم محسوب می شود یه شیر قطع و وصل میله ای در داخل محفظه اختلاط وجود دارد. زمانی که ماشه توسط پیمانکار آزاد می شود میله عقب کشیده می شود تا مواد شیمیایی با هم مخلوط شده و اسپری شود.

تفنگ بادی با فشار بالای هوا کار می کند. زمانی که کاربر ماشه را فشار می دهد محفظه اختلاط حرکت می کند و اجازه اختلاط را به مواد می دهد. بنابراین، با فشردن ماشه یه فشار هوای بالا ایجاد می شود که مواد را وادار می کند از محفظه اختلاط خارج شوند.

از طرفی، در نوع دوجزئی پیمانکار برای جلوگیری از واکنش شیمیایی از حلال استفاده می کند. حلال هر ماده داخل تفنگ را حل می کند. این نوع از تفنگ های فوم برای پوشش دهی پلی اورتان و پوشش دهی پلی اورتان دو طرفه مناسب ترین گزینه می باشد. گروه بازرگانی ایلیا وارد کننده انواع با کیفیت تفنگ های تزریق فوم پلی اورتان می باشد. برای مشاهده دستگاه ها اینجا کلیک کنید.

.کپی رایت 2019. کلیه حقوق برای گروه بازرگانی ایلیا محفوظ است ©